Продается дом с 2 спальн. (53 м²) (10 сот.) в пгт. Великая Дымерка

Киевская обл., пгт. Великая Дымерка, Франко, 29

Деревяний газіфікований будинок з брусу 53кв.м. в 30км. від Києва-метро Лісова по чернігівській трасі (с.В.Димерка) з усіма комунікаціями.Криниця з чистою водою. Погріб.Інтернет.Будинок сухий, дах подвійний з оц. металу+шифер.Газовий котел.Опалення по периметру.Мається септік, бак для води, розводка труб.Є вуличне освітлення.
Додатково збудована капітальна споруда з залізобетонним перекриттям(сарай ,гараж, літня кухня з підключенним газом) з керамзітобетонного блоку+обліцювальна цегла. Лічильники газу та світла.
Сама ділянка кутова понад 50 м. однієі сторони зі своім незалежним виходом та іншими можливостями.Є насадження.Земля родюча -50-70-см. чорнозем.Поруч 10хв.станція Парникова.Недалеко функціанують продуктові магазини.
Сам будинок потребує недорогоі реанімаціі на випадок поліпшення життевих умов або для тимчасового постійного проживання перед будівництвом нового котеджу.Умови дозволяють.Є постійна реєстрація проживання.. До центру 15хв.Маршрутки та електропотяги за розкладом. Є можливість придбати 20сот. Всі необхідні документи.982149000 Без посередників.Власник.

Читать больше

Дополнительная информация

Тип рынка вторичный рынок
Продается весь дом
Количество санузлов 1
Высота потолков 2.5 м

Местоположение, инфраструктура

Киевская обл., пгт. Великая Дымерка, Франко, 29
Рядом находится школа, остановки, супермаркет, рынок
Смотреть на карте

Местоположение, инфраструктура

Привлечение посредников

Вознаграждение партнеру:
по договоренности
Отправить
Пожаловаться
В избранное